Půjčení auta
Půjčení auta

Půjčení auta

Při cestách do cizích zemí nezapomeňte na cestovní pojištění text, které vás ochrání před nečekanými finančními výdaji v případě zdravotních potíží. Pokud ještě nemáte zajištěnou dopravu a ubytování, tak koukněte na letenky a na hotely.

Půjčení auta

Autopůjčovna s celosvětovou působností, jejíž služby využívají turisté, cestovatelé i obchodníci na celém světě. Pokud si chcete v Autopůjčovna pronajmout vůz, je dobré si projít nabídky jednotlivých provozoven, což může být časově náročné. Hudba na svatbu. Tato služba vám porovná ceny a vy si v klidu vyberete auto, které nejvíce splňuje vaše nároky. Službu zajišťuje jedna z největších agentur na světě na pronájem automobilů. Levné letenky do celého světa. Poskytuje a zajišťuje půjčení vozidel více než 750.000 zákazníkům ročně.

Porovnání cen autopůjčoven vám ušetří spoustu času a vše najdete přehledně na jedné stránce. Tři jednoduché kroky vám umožní si pronajmout auto Autopůjčovna ve více než 6 000 místech, a to od světoznámé autopůjčovny.

Půjčení auta

Autopůjčovna má pro vás připravené kvalitní a ověřené vozy. Technický stav automobilů je pravidelně kontrolován. Pro ty co cestují s autopůjčovna Avis častěji a chtějí se vyhnout vyplňování formalit spojených s půjčením auta, tak mohou vstoupit do klubu Avis Preffered, který vám zajistí přednostní odbavení, rychlejší servis, klíčky od auta do 3 minut a umístění auta na VIP místech.

Půjčení auta - on-line rezervace

Rezervací auta prostřednictvím internetu dostanete slevu až 10%, což je, zejména při několika denních pronájmech vozů, významná úspora vašich peněz.